×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43.

Czwartkowe spotkanie było organizacyjnym wyzwaniem dla wielokulturowego grona pedagogów. Czwartkowe spotkanie było organizacyjnym wyzwaniem dla wielokulturowego grona pedagogów.

Cała Europa w Środzie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nauczyciele z „Keglika” wraz ze swoimi podopiecznymi spotkali się w miniony czwartek w restauracji „Wiedeńska” aby śpiewać, tańczyć i bawić się. W niecodziennej imprezie towarzyszyli im goście z całej Europy. „Keglik” podsumował bowiem projekt „Erasmus+”.

Uczniowie średzkiego „Keglika” już od wielu lat mogą zwiedzać Europę w ramach programu „Erasmus+”. Dzięki zaangażowaniu kadry nauczycielskiej dotarli już m.in. do Turcji, Rumunii, Grecji czy Łotwy. Keglikowi gimnazjaliści chętnie (i tłumnie) korzystają z okazji do poszerzania swojej wiedzy o świecie, a podczas podróży nawiązują trwałe przyjaźnie. Czwartkowa gala była wyrazem wdzięczności dla przyjaciół z Łotwy, Rumunii, Turcji, Grecji, Hiszpanii i Portugalii za udzieloną gościnę. Erazmusowi przyjaciele „Keglika” bawili się podczas muzycznej części artystycznej, podziwiali występ Grupy Harmonic oraz wraz z opiekunami odebrali wyróżnienia i podziękowania. Całość wydarzenia zamknęła wielogodzinna dyskoteka.

Galeria

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.