×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

„Hipolit” realnie przygotowuje do pracy w przyszłym zawodzie. „Hipolit” realnie przygotowuje do pracy w przyszłym zawodzie.

Podglądali zawodowców

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Średzki „Hiploit” znalazł się pod prawdziwym oblężeniem! Ale nie mówimy tu o wojskach krajów ościennych, a mieszkańcach naszego regionu, którzy wraz z dziećmi w minioną sobotę odwiedzili CKZiU podczas Drzwi Otwartych.

„Hipolit” od wielu lat sprawia że młodzież zmienia się w fachowców. Jednak samo dobre imię to za mało żeby skusić tych bardziej niezdecydowanych, dlatego drzwi otwarte przedstawiły życie szkoły i pasje jej uczniów w pigułce. Można było zatem nie tylko zapoznać się z pracowniami specjalistycznymi, ale zobaczyć kucharzy i techników żywności przy pracy; wziąć udział w walkach robotów, czy… wydrukować miskę w drukarce 3D.
Na odwiedzających szkołę czekały także pokazy. Uczniowie zaprezentowali swoją formę podczas zajęć z aerobiku. Prawdziwą perełką była jednak prezentacja klasy policyjnej. „Policjanci” z CKZiU w ciągu ostatnich lat zdołali wyrobić sobie renomę, którą potwierdzili demonstrując zdyscyplinowanie oraz umiejętności walki wręcz.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.