Przedszkole „Tęczowa Kraina”, bazując na sensoryce i wyobraźni kolorów,  pozwoliło dzieciom tworzyć bajeczne tęcze. Przedszkole „Tęczowa Kraina”, bazując na sensoryce i wyobraźni kolorów, pozwoliło dzieciom tworzyć bajeczne tęcze. GOF

Dbając o dobry start [GALERIA]

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Jakie przedszkole wybrać dla swojego dziecka? Na to pytanie próbowały odpowiedzieć przedszkola prezentujące się podczas Gminnych Targów Edukacyjnych w minioną sobotę w „Dwójce”.

Spotkanie skierowane było do rodziców, dzieci i nauczycieli. Była to okazja, by uzyskać informację o ofertach przedszkolnych placówek edukacyjnych w Środzie. Na stoiskach prezentowano różnorodne możliwości edukacyjne, a dzieci zachęcano do zabawy i działań manualnych połączonych z sensoryką i rozwijaniem swojej wyobraźni. Rodzice mogli zapoznać się z programami i metodami pracy w poszczególnych oddziałach oraz ofertą dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi wraz z formami terapii, a także procedurami udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Była też okazja, by uzyskać bezpłatne konsultacje od specjalistów oraz zapoznać się z ofertą wydawnictw i innymi pozycjami edukacyjnymi. Organizatorem targów była spółka Środa XXI, a patronat nad nimi sprawował burmistrz Wojciech Ziętkowski.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy