W tym roku w CKZiU do matury przystąpi 5 klas. W tym roku w CKZiU do matury przystąpi 5 klas. Foto EMMA Orzechowo

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego – maturzyści 2018 [GALERIA]

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ferie, ferie i po feriach… W poniedziałek uczniowie powrócili do szkół, by znów odliczać czas do kolejnej przerwy w nauce – tym razem letniej. Najszybciej doczekają jej najstarsi uczniowie szkół średnich, którzy w maju przystąpią do matury. A że czasu pozostało niewiele, to i studniówki już za nami. Tegorocznych maturzystów z CKZiU uwieczniło Studio EMMA Orzechowo.

W tym roku wykształcenie średnie w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego uzyskają uczniowie pięciu klas, których wychowawcami są: Anna Skrzypczak (IV TG), Agata Kamińska, Arleta Karbowiak (IV TI), Anna Ibron (IV TL), Barbara Gierczyńska (IV TSH) oraz Renata Mikołajczak (III LOP). Maturalny mityng wraz z rówieśnikami z całego kraju rozpoczną oni 4 maja. Bal maturalny, zwany „studniówką”, niespełna setka przyszłych absolwentów średzkiego CKZiU odbyła 84 dni przed przystąpieniem do egzaminu dojrzałości, w piątek 9 lutego w Przymiarkach koło Solca.

Szymon

Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu. W GPŚ odpowiada przede wszystkim za sport, ale udziela się także w innych działach. W polu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, literatura i historia. 

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – s.hamela@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.