Klasa 3a. Klasa 3a. fot. Studio EMMA Orzechowo

LO – maturzyści 2018

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ferie, ferie i niemal po feriach… Za kilka dni uczniowie powrócą do szkół, by znów odliczać czas do kolejnej przerwy w nauce – tym razem letniej. Najszybciej doczekają jej najstarsi uczniowie szkół średnich, którzy w maju przystąpią do matury. A że czasu pozostało niewiele, to i studniówki już za nami. Tegorocznych maturzystów z LO przy ul. Kegla uwieczniło Studio EMMA Orzechowo.

W tym roku wykształcenie średnie w Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Wielkopolskich uzyskają uczniowie czterech klas, których wychowawcami są: Katarzyna Światowy (3a), Anna Drzazgowska (3b), Agnieszka Kaczmarek (3c) oraz Ewa Sadyś (3d). Maturalny mityng wraz z rówieśnikami z całego kraju rozpoczną oni 4 maja. Bal maturalny, zwany „studniówką”, ponad setka przyszłych absolwentów średzkiego LO odbyła 97 dni przed przystąpieniem do egzaminu dojrzałości, w piątek 26 stycznia w Przymiarkach koło Solca.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.