Klasy sportowe w SP 3 funkcjonować będą od roku szkolnego 2018/2019. Klasy sportowe w SP 3 funkcjonować będą od roku szkolnego 2018/2019. pixabay.com/

Powstaną klasy sportowe

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Szkoła Podstawowa nr 3 w roku szkolnym 2018/2019 planuje utworzenie klas pierwszych sportowych o dwóch profilach: pływanie i karate.

Dzieci, które od września rozpoczną edukację w szkołach podstawowych, wybierając ofertę „Trójki”, będą mogły przystąpić do jednej z dwóch klas sportowych. Od roku szkolnego 2018/2019 w placówce mają powstać klasy o profilu pływanie oraz karate. Przystąpić do nich będą mogły dzieci w wieku 6 i 7 lat.

Dodatkowych informacji na temat klasy o profilu pływanie uzyskać można u Pawła Walerona pod nr tel. 503 029 123, natomiast na temat klasy o profilu karate u Arkadiusza Borowczyka pod nr tel. 668 406 370. Ponadto istnieje możliwość uzyskania informacji bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

Rekrutacja do średzkich szkół podstawowych - „Dwójki” oraz „Trójki” - już trwa.

Szymon

Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu. W GPŚ odpowiada przede wszystkim za sport, ale udziela się także w innych działach. W polu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, literatura i historia. 

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – s.hamela@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.