Do świętowania Dnia Seniora zaproszono starsze osoby mieszkające na terenie obwodu szkoły w Słupi Wielkiej. Do świętowania Dnia Seniora zaproszono starsze osoby mieszkające na terenie obwodu szkoły w Słupi Wielkiej.

Dzień Seniora w szkole

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ubiegły piątek w Szkole Podstawowej w Słupi Wielkiej uczniowie wraz z opiekunami zorganizowali popołudniowy Dzień Seniora. Na spotkanie zaproszono starsze osoby mieszkające na terenie obwodu szkoły.

Z okazji wydarzenia w szkole zjawiło się kilkanaście zaproszonych osób. Na początku wysłuchali oni krótką część artystyczną, składającą się przede wszystkim z wykonanych przez uczniów piosenek: pastorałek oraz „szlagierów” z lat 60. i 70., które bardzo przypadły publiczności do ucha.

Część artystyczną zakończono chóralnym „sto lat” oraz niespodzianką w postaci kartek z życzeniami oraz słodkimi upominkami wręczonymi przez uczniów seniorom. Drugą częścią Dnia Seniora w placówce było spotkanie przy kawie, herbacie i ciastku. Goście mieli czas, aby porozmawiać, powspominać i zwyczajnie oderwać się na chwilę od codzienności.

Szymon

Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu. W GPŚ odpowiada przede wszystkim za sport, ale udziela się także w innych działach. W polu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, literatura i historia. 

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – s.hamela@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.