Wydrukuj tę stronę

Środa: Chcą debatować o szkolnictwie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Średzka Debata Oświatowa – czyli jaka przyszłość czeka średzkie szkoły? Stowarzyszenie Teraz Średzianie zaprasza do debaty na temat przyszłości średzkiego szkolnictwa.

Jednym z tematów dyskusji będzie przyszłość szkoły podstawowej Edu XXI przy ul. Kosynierów w Środzie oraz przebijające się w średzkiej prasie informacje o koncepcjach budowy nowej placówki, które nasuwają różne pytania. W jakim miejscu powinna powstać nowa szkoła podstawowa w Środzie? Jaki obwód powinna objąć? Jakie wyzwania stoją przed średzką oświatą w perspektywie najbliższych lat? Czy obecnie funkcjonujące rozwiązania odpowiadają na potrzeby dzieci, rodziców i nauczycieli? Organizatorzy apelują, że najważniejszy jest głos dzieci, rodziców, nauczycieli, pracowników oświaty i mieszkańców i zapraszają serdecznie na debatę, podczas której chcieliby usłyszeć to wszystko, co mają ludzie do powiedzenia. Debata odbędzie się w Ośrodku Kultury w Środzie, we wtorek 10 marca o godzinie 18:00.

Jędrzej

Student dziennikarstwa. Miłośnik podróży i piłki nożnej. Członek Klubu Szalonego Podróżnika i pomysłodawca Zaniemyskiego Dnia Podróżnika.
Jeżeli chcesz, żeby zajął się jakimś tematem, napisz - j.jozefowicz@glospowiatusredzkiego.pl