×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Powiat: Odblaskowy pierwszak Fot. Starostwo Powiatowe w Środzie Wlkp.

Powiat: Odblaskowy pierwszak

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

201 uczniów klas pierwszych szkół podstawowych nadesłało swoje prace do konkursu plastycznego „Odblaski na ulicy, to bezpieczeństwa strażnicy”, który został zorganizowany w ramach „Powiatowego programu zapobiegania przestępczości oraz porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli dla powiatu średzkiego".

Do konkursu zgłosiło się 14 szkół podstawowych. We wtorek, 26 listopada w średzkim Ośrodku Kultury odbyła się uroczysta gala konkursu, podczas którego wręczono nagrody i wyróżnienia. Pierwsze miejsce zajęła Oliwia Krężel ze Szkoły Podstawowej w Jarosławcu, a drugie przyznano Julii Czwojdrak ze SP2 w Środzie Wlkp. Nagrodzony został również Karol Granowski z SP w Pigłowicach.

Ponadto Marcelina Kończal oraz Ksawery Kończal z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Brodowie odebrali nagrody za udział w Konkursie Literackim „Rymowanka - Zachęcanka", w ramach „Ogólnopolskiego Policyjnego Dnia Odblasków" organizowanego przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Na zakończenie gali dzieci obejrzały przedstawienie „Świecimy Przykładem" oraz film „Zwierzogród".

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.