Środa: Sanepid szkolił nauczycieli Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Środzie Wlkp.

Środa: Sanepid szkolił nauczycieli

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W miniony czwartek, 21 listopada średzki sanepid zorganizował szkolenie dla nauczycieli w ramach programu „Mamo, Tato – co Wy na to?”

– Nowy program Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu ma podnieść poziom wiedzy rodziców i opiekunów na temat wybranych elementów rozwoju emocjonalnego, psychicznego i społecznego dzieci oraz uwrażliwić rodziców na ich kluczową rolę w rozwoju własnego dziecka – wyjaśnia Maria Deręgowska, Powiatowy Inspektor Sanitarny w Środzie Wielkopolskiej.

W szkoleniu wzięło udział szesnastu nauczycieli, którzy będą realizować program wśród pięcio- i sześcioletnich dzieci z oddziałów przedszkolnych w wybranych przedszkolach i szkołach na terenie  powiatu średzkiego.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.