Środa: Rusza Uniwersytet Trzeciego Wieku Fot. archiwum

Środa: Rusza Uniwersytet Trzeciego Wieku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

30 września zainaugurowany zostanie nowy rok akademicki na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Dla „studentów” uczelnia przygotowała również wycieczki.

Inauguracja roku akademickiego UTW odbędzie się 30 września o godz. 17:30 w auli Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej. Pięć dni później dla członków organizowana jest wycieczka do Gołuchowa. Wpisowe kosztuje 15 zł. Zapisy przyjmowane są na dyżurach, w biurze przy ul. Kilińskiego 33 w czwartki, w godz. 15:00-17:00. Wyjazd do Gołuchowa zaplanowano 4 października o godz. 8:00 z parkingu przy Netto.

W tym roku studenci trzeciego wieku zapłacą za wejście na basen symboliczne 2 złote.
– W związku z Uchwałą Rady Miejskiej od 1 października wejście na basen dla członków będzie płatny. Należy wykupić bilet zniżkowy za okazaniem aktualnej legitymacji – wyjaśnia Andrzej Mytko, prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Dodajmy, że w połowie maja przyszłego roku uczelnia organizuje turnus rehabilitacyjno-wypoczynkowy w Sarbinowie. Zgłoszenia przyjmowane będą do 3 października.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.