Drzwi otwarte w „Rolibudzie”

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Zmieniająca się w wyglądzie i kreatywności średzka „Rolibuda” również rozpoczęła rekrutację na rok szkolny 2019/2020. W związku z tym Zespół Szkół Rolniczych w Środzie przy ul. Kosynierów 2b zaprasza na „Drzwi Otwarte”, które odbędą się w sobotę 13 kwietnia w godzinach 9:00-13:00.

Szczególnymi gośćmi będą tegoroczni absolwenci gimnazjów i szkół podstawowych. To dla nich placówka przygotowała specjalne oferty edukacyjne, informacje o nowych kierunkach kształcenia, prezentacje i wiele innych atrakcji. Młodzi ludzie będą mogli zapoznać się z wieloma możliwościami wyboru kształcenia w danym kierunku i zdobyciu zawodu. Odwiedzający szkołę będą mogli nie tylko zwiedzić i poznać jej działalność, ale przede wszystkim uzyskać porad i wszelkich informacji na temat swojego wyboru i ewentualnej nauki w ZSR jako miejsce kontynuacji dalszej edukacji.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.