Gdzie dzieci spędzą czas podczas ferii w Środzie?

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Dzieci w Środzie Wlkp. mogą wesoło, edukacyjnie i sportowo spędzić wolny czas od zajęć lekcyjnych. Zobacz kto przygotował spotkanie dla dzieci podczas tegorocznych ferii zimowych?

Ferie w bibliotece
Biblioteka Publiczna w Środzie także zorganizowała bezpłatne spotkania dla dzieci podczas tegorocznych wakacji zimowych. Ferie pod hasłem „My się zimy nie boimy w bibliotece ją spędzimy” trwać będą przez dwa tygodnie w godz. 11:00-13:00. W tym czasie uczestnicy spotkań wykonywać będą prace plastyczne związane z literaturą dziecięcą, kwiaty na dzień Babci i Dziadka, tworzyć najpiękniejszy pejzaż zimowy oraz kotyliony i maski karnawałowe, poznawać stolicę państw, a także uczestniczyć w licznych zabawach. 

Półkolonie w Ośrodku Kultury
Podczas zimowych ferii (14-27 stycznia) Ośrodek Kultury w Środzie dla dzieci w wieku 7-13 lat tradycyjnie organizuje półkolonie pod hasłem "W zimowej chacie". Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-14:00 w dwóch tygodniowych turnusach. Koszt to 30 zł za każdy turnus. Jak co roku organizatorzy zapewniają dzieciom wspaniałe atrakcje i wiele różnych zajęć, a także wycieczki. Na zakończenie dla uczestników półkolonii zaplanowano tradycyjny bal karnawałowy.

Wakacje na sportowo
Centrum Sportu i Rekreacji "Stadion Średzki" także wypełni dzieciom czas wolny podczas ferii zimowych. Ogólne zajęcia sportowe odbywać się będą przez dwa tygodnie w dwóch turnusach: pierwszy 14-18 stycznia i drugi 21-25 stycznia, w godz. 9:00-14:00. Zapisy na wakacyjne zajęcia i wszelkie informacje o bezpłatnych sportowych półkoloniach można uzyskać od wtorku 8 stycznia pod nr. tel. 61 285 25 20. Ponadto można skorzystać z lodowiska, które czynne będzie w godz. 11:00-21:00.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.