Uczniowie Rolibudy mocno zaangażowali się w organizację jasełek Uczniowie Rolibudy mocno zaangażowali się w organizację jasełek

Jasełka w Rolibudzie

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Środzie spotkali się w piątek 21 grudnia na uroczystej przedświątecznej akademii.

Kulminacyjnym momentem wydarzenia było wystawienie jasełek przez uczniów szkoły. Poza tradycyjnym scenariuszem związanym z przybyciem pasterzy i królów do żłóbka Pana Jezusa, pojawiły się też wątki współczesne do nawiązujące do grzechów głównych.

Po zakończeniu przedstawienia nie zabrakło wspólnego odśpiewania nieśmiertelnego przeboju Czerwonych Gitar „Jest taki dzień”. Pojawiła się też niespodzianka od nauczycieli Rolibudy, którzy w specjalnym filmie złożyli uczniom rozmaite życzenia nawiązujące do prowadzonych przedmiotów.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

NOWE ZDJĘCIA

Koronawirus: Stan na dzień 5 czerwca
Środa: Nowe relikwie w Kolegiacie
Powiat: Kilka wykroczeń i stracił prawo jazdy
Koronawirus: Stan na dzień 4 czerwca
Powiat: Ostrzeżenie hydrologiczne