Mikołajkowa gra miejska [ZDJĘCIA]

Oceń ten artykuł
(1 głos)

"Bomby", czyli uczniowie II klasy szkoły podstawowej ZOO w Środzie z okazji mikołajek brały udział w grze miejskiej przygotowanej przez wychowawczynię.

Gra odbyła się pod hasłem "Bombowe Renifery”. Rankiem 6 grudnia w sali czekał na nich list od świętego Mikołaja. Pierwsze zadania uczniowie rozwiązywali w szkole, kolejne czekały w lokalnych firmach i instytucjach. W tym roku odwiedzili sklep Mrówka, KAS-BUD, Ośrodek Kultury, Centrum Informacji Turystycznej i Bar Max. W każdym miejscu dzieci musiały wykonać zadanie, żeby otrzymać kolejną wskazówkę. Uczniowie zmagali się m.in. z zaszyfrowanymi wiadomościami, matematycznymi zagadkami, z poruszaniem się po mieście wg mapy, nagrywaniem autorskiego filmu, czy tworzeniem kreatywnych reniferów. Tak jak w zeszłym roku klasa składała mikołajkowe życzenia przechodniom wywołując uśmiech i zaskoczenie na twarzach mieszkańców. "Bomby" wykazały się niebanalną kreatywnością i przede wszystkim współpracą, dzięki czemu na koniec zabawy z ostatnim listem dostały piękne prezenty.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.