Oceń ten artykuł
(1 głos)

Już 1 i 2 grudnia, w Studio Nauczania MathRiders w Środzie odbędzie się specjalny matematyczny Escape Room, czyli różnorodne łamigłówki, szyfry i kody.

Rozwiązanie ich krok po kroku, doprowadzi uczestników do odkrycia tajemnicy Profesora Sinusoidosa. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnicy zostaną zaproszeni do gabinetu profesora Sinusoidosa, który odkrył sposób na miłą i przyjemną naukę matematyki i zniknął.
Zadaniem uczestników jest odnalezienie sekretnego dziennika uczonego. Wskazówki do rozwiązania tajemnicy zostały ukryte i zakodowane w różnych miejscach w jego gabinecie, aby dojść do celu należy obserwować, łączyć fakty, ale przede wszystkim dobrze się bawić.
Wspaniała zabawa dla dzieci, i nie tylko, odbędzie w Studio Nauczania MathRiders Środa Wielkopolska, Osiedle Prymasa Wyszyńskiego 11/63. Zapisy pod nr tel. 791 930 004 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczba miejsc ograniczona.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.