Kadeci z klas policyjnych szkoły Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie wspierali działania policji podczas „Akcji Znicz”. fot. CKZiU Kadeci z klas policyjnych szkoły Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie wspierali działania policji podczas „Akcji Znicz”. fot. CKZiU

Kadeci na medal [ZDJĘCIA]

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Po raz kolejny kadeci z klas policyjnych szkoły Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie wspierali działania policji podczas „Akcji Znicz”.

Ich zadaniem było patrolować cmentarz średzki oraz jego okolice. Pełnili również rolę edukacyjną rozdając, odwiedzającym groby bliskich, ulotki na temat bezpieczeństwa oraz rady, jak należy wystrzegać się kradzieży. Udział kadetów w „Akcji Znicz” kolejny raz spotkał się z ogromną akceptacją ze strony mieszkańców powiatu średzkiego. Młodzi ludzie po raz kolejny spisali się na medal.

Zdjęcia: CKZiU

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.