Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich. Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich.

Nowy dyrektor LO wybrany

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

We wtorek poznaliśmy nowego dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich. Od nowego roku szkolnego funkcję tę pełnić będzie Anna Golczak.

O ile o tym, kto będzie przewodził dwóm pozostałym średzkim szkołom średnim wiedzieliśmy już od kilku tygodni, o tyle wybór nowego dyrektora LO przekładano w czasie. Wiadomo było jedynie, że na stanowisku nie pozostanie wciąż obecnie piastująca stanowisko Anna Podbielska. Ostateczna decyzja została podjęta we wtorek. Władze powiatu zdecydowały, że wraz z nowym rokiem szkolnym, tj. od 1 września, przez kolejną kadencję (liczącą 5 lat) dyrektorem średzkiego „Ogólniaka” będzie Anna Golczak. Oznacza to, że wyboru dokonano niemal w ostatniej chwili - ledwie dwa i pół tygodnia przed rozpoczęciem jej urzędowania na tym stanowisku. Sylwetkę nowej dyrektor LO przedstawimy w najbliższym wydaniu GPŚ.

Przypomnijmy, że dyrektorem CKZiU na kolejną kadencję wybrano Marka Kostkę, zaś p.o. dyrektora ZSR na okres 10 miesięcy została Ewelina Zawielak.

1 komentarz

  • Link do komentarza KrzPy KrzPy 17 sierpień 2018

    Witam,
    czy można prosić o podanie PEŁNEJ listy nauczycieli, którzy odeszli z LO.
    Z tego co wiem podawana w prasie lista jest niepełna. Wiem np. że odszedł także wieloletni nauczyciel matematyki, a nie ma go na liście podawanej w prasie.

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.