Tak zaplanowano wygląd korytarza na parterze w budynku „jedynki” przy ulicy Lipowej. Tak zaplanowano wygląd korytarza na parterze w budynku „jedynki” przy ulicy Lipowej.

Modernizacja "Jedynki"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Czas wakacji to czas remontów i zmian w szkołach. Także przy ulicy Lipowej, w budynku dawnej „Jedynki”, wchodzącej już w skład Szkoły Podstawowej nr 2, szykują się zmiany.

Zaplanowano modernizację obiektu Szkoły Podstawowej nr 2 przy ulicy Lipowej, na którą przetarg ogłosił burmistrz Wojciech Ziętkowski. Remont wraz ze zmianą aranżacji obejmuje korytarz na parterze w starej części szkoły. Pierwszy etap prac to odnowienie ścian, roboty malarskie, wymiana drzwi do klas lekcyjnych, montaż podwieszanego sufitu i płytek podłogowych, a także wymiana grzejników i oświetlenia. Oferty dotyczące przetargu na remont parteru byłego Gimnazjum nr 1 można było składać do 3 sierpnia.
Dodajmy, że po remoncie dachu i wymianie dachówek na nowe, ostatnio remontowano inne sale lekcyjne i toalety. Przypomnijmy też, że przynależność budynku przy ul. Lipowej do SP2 jest następstwem reformy oświatowej, na mocy której przestały istnieć gimnazja i nastąpił powrót do ośmioletnich szkół podstawowych.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.