Średzcy pływacy w dobrych nastrojach rozpoczęli nowy sezon. Średzcy pływacy w dobrych nastrojach rozpoczęli nowy sezon.

Liga wystartowała

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W zawodach pływackich w Rawiczu dobrze spisali się zawodnicy ?Trójki? Środa. Trener Maciej Ossig doskonale przygotował swoich podopiecznych.


Mateusz Mądry zajął 25. miejsce na 50 m stylem dowolnym, a na 400 m stylem dowolnym był 58. Tobiasz Konieczny wywalczył 9. miejsce na 50 m stylem grzbietowym. Na dystansie 400 m stylem dowolnym był 49. Amelia Nowaczyk wywalczyła 8. miejsce na 50 m stylem grzbietowym. Na dystansie 400 m stylem dowolnym była 37. Viktoria Ożga zajęła 6. miejsce na 50 m stylem motylkowym i 12. miejsce na 400 m stylem dowolnym. Na 4. miejscu uplasowała się Marcelina Mieloch na dystansie 50 m stylem klasycznym. Na 400 m stylem dowolnym była 7. Dobry start zaliczyła Dominika Kucharska, która na dystansie 50 m stylem dowolnym uplasowała się na 2. miejscu. Na 400 m stylem dowolnym Dominika była 4. Dystans 50 m stylem grzbietowym należał do Amelii Słupskiej. Podopieczna Macieja Ossiga zwyciężyła na tym dystansie. Na 400 m stylem dowolnym A. Słupska była 9.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.