Zawodniczki Mikasy w towarzystwie trenera i średzkich starostów. Zawodniczki Mikasy w towarzystwie trenera i średzkich starostów.

Medalistki u starostów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ubiegły czwartek starostowie Marcin Bednarz i Piotr Kasprzak spotkali się z zawodniczkami i trenerami Średzkiego Klubu Karate Shotokan Mikasa.

Pięciu zawodniczkom oraz ich trenerce (czynnej także zawodniczo) Darii Węcławiak starostowie wręczyli listy gratulacyjne, w których wyrazili w imieniu wspólnoty samorządowej powiatu średzkiego uznanie za świetne wyniki osiągnięte przez nie w kwietniu na imprezach rangi mistrzowskiej i międzynarodowej. Za medale zdobyte podczas Mistrzostw Europy Karate Shotokan SKDUN w Dąbrowie Górniczej, Mistrzostw Polski Karate UWK w Uniejowie oraz Grand Prix Czech Karate SKIF gratulacje otrzymały: Aleksandra Świątek, Kinga Pyra, Adrianna Pyra, Nicole i Vanessa Węcławiak. Dziękując starostom za wyrazy uznania, prezes Mikasy, Dariusz Węcławiak, obiecał, że jego podopieczne dalej będą starać się rozsławiać nasz powiat na matach w kraju i za granicą.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.