Zapisy do udziału w zawodach przyjmowane są do środy 18 kwietnia. Zapisy do udziału w zawodach przyjmowane są do środy 18 kwietnia. pixabay.com

Kto wędkarskim mistrzem koła? Zawody już za tydzień

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W niedzielę 22 kwietnia nad Jeziorem Średzkim odbędą się zawody spławikowe o tytuł „Mistrza Koła”. Są już przyjmowane zapisy do udziału w wędkarskiej imprezie.

Zawody, do których rozpoczęcia pozostało niewiele ponad tydzień, odbywać się będą w jednej turze. O godz. 6:00 przy pomostach zbiorą się uczestnicy zawodów, o 6:30 rozejdą się oni na swoje stanowiska, o 7:50 rozlegnie się sygnał nęcenia, a w godz. 8:00-12:00 ruszy łowienie. Następnie ryby będą ważone na stanowiskach, a na sam koniec: poczęstunek, ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i upominków dla najskuteczniejszych spośród łowiących.

Udział w zawodach mogą wziąć ci wędkarze, którzy mają opłacone składki za rok 2018. Zapisów do udziału w wydarzeniu dokonywać można w średzkich sklepach wędkarskich „Reflex” (ul. Górki) oraz „Okoń” (ul. Przecznica). Przyjmowane one będą do środy 18 kwietnia do godz. 17:00. Podczas zapisów dostępny będzie regulamin zawodów.

Szymon

Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu. W GPŚ odpowiada przede wszystkim za sport, ale udziela się także w innych działach. W polu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, literatura i historia. 

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – s.hamela@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.