×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Tomasz, Amelka i Sylwester podczas IV Biegu Zajączka Wielkanocnego. Tomasz, Amelka i Sylwester podczas IV Biegu Zajączka Wielkanocnego.

Dziesięć świątecznych kilometrów

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W Wielką Sobotę nad poznański Stawem Olszak odbył się IV Bieg Zajączka Wielkanocnego. I tym razem wzięli w nim udział średzianie.

Na starcie stanęło 280 biegaczy, którzy postanowili świątecznie przebiec dziesięciokilometrowy dystans, na który złożyły się dwie pętle po urokliwych Lasach Poznańskich, obejmujące liczne podbiegi. Najlepiej z trudną terenową trasą poradził sobie Jakub Kuźma z Zaniemyśla z czasem 44:22, który dał mu 29. miejsce w open (11. w M20). Ze średzkiej Polonii Sylwester Pawlak z czasem 56:19 zajął 138. miejsce (62. w M30), a Tomasz Kwiatkowski z czasem 58:10 uplasował się na 155. pozycji. Ponadto Marzena Mikulska z Drużyny Szpiku zajęła 277. miejsce (czas 1:17:06).

W ramach Biegu Zajączka Wielkanocnego rywalizowały również dzieci. W biegu dla najmłodszych z dobrej strony pokazała się średzianka Amelia Pawlak. Warto dodać, że impreza zaliczana była do Grand Prix Poznania w biegach przełajowych.

1 komentarz

  • Link do komentarza Beata Beata 04 kwiecień 2018

    Szkoda, że tylko wspomina się o biegach. Był także nordic walking w których przedstawiciele Środy także brali udział. I to nie pierwszy raz, bo już trzeci.

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.