Dzień Kobiet wykorzystano do kolejnej świetnej akcji marketingowej średzkiego klubu. Dzień Kobiet wykorzystano do kolejnej świetnej akcji marketingowej średzkiego klubu. facebook.pl/poloniasroda

Od Polonii dla pań [WIDEO]

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W czwartek życzenia paniom złożyła również średzka Polonia. Części z nich osobiście - tego dnia w centrum miasta kwiaty oraz klubowe kalendarze napotkanym kobietom wręczali Luis Henriquez oraz klubowa maskotka Bodziu.

To kolejna z licznych akcji marketingowych klubu. Tym razem do jego promocji wykorzystano przypadające na 8 marca święto, a za cel obrano sobie oczywiście panie. W czwartek na targowisku oraz w okolicach Kupca Średzkiego nowy nabytek Polonii Luis Henriquez wraz z klubowa maskotką Bodziem wręczali napotkanym kobietom kwiaty oraz klubowe kalendarze.

Na portal YouTube trafiła już filmowa relacja z czwartkowej akcji - zamieszczamy ją poniżej.

Przypomnijmy, że nowa maskotka zaprezentowana została kibicom podczas grudniowej wigilii klubowej, która odbyła się w hali przy SP2. W rundzie wiosennej (i później) Bodziu wyprowadzać będzie drużynę na boisko podczas spotkań rozgrywanych w Środzie. Druga z osób obdarowujących panie w dniu ich święta, czyli Panamczyk Luis Henriquez, szeregi średzkiej drużyny zasilił kilka tygodni później, w styczniu.

 

 

Media

Szymon

Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu. W GPŚ odpowiada przede wszystkim za sport, ale udziela się także w innych działach. W polu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, literatura i historia. 

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – s.hamela@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy