Rywalizował podczas mistrzostw Polski

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Podczas XXX Młodzieżowych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym średzianin Krzysztof Katafiasz rywalizował w grze indywidualnej, deblowej oraz mieszanej.

Tegoroczna edycja mistrzostw odbywała się przez cztery lutowe dni w Ustrzykach Dolnych. Reprezentujący barwy Tajfuna Ostrów Wlkp. Krzysztof Katafiasz podczas zmagań rywalizował we wszystkich trzech kategoriach. Dla zawodnika, który młodzieżowcem jest pierwszy rok, była to doskonała okazja na zebranie ważnego doświadczenia. Szczególnie, że po wygraniu pierwszego meczu singlowego, w drugim przyszło mu zmierzyć się z reprezentantem klubu występującego w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Spotkanie to przegrał, zajmując ostatecznie 33. miejsce.

Identyczną pozycję średzianin zajął w grze mieszanej, gdzie tworzył parę z Joanną Maślak z Orląt Czacz. Najlepiej poszło mu w grze deblowej, gdzie w parze z Jackiem Barbachowskim z Ostródzianki Ostróda uplasował się na 17. pozycji.

Szymon

Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu. W GPŚ odpowiada przede wszystkim za sport, ale udziela się także w innych działach. W polu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, literatura i historia. 

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – s.hamela@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.