Podczas ośmiodniowego obozu średzianie rozegrają trzy spotkania kontrolne. Podczas ośmiodniowego obozu średzianie rozegrają trzy spotkania kontrolne. Czesław Kościelski

Jadą na obóz

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do inauguracji rundy wiosennej pozostał już tylko miesiąc i okres przygotowawczy do rozgrywek wchodzi w decydującą fazę. W sobotę kadra Polonii wyjechała do Wałbrzycha na ośmiodniowy obóz.

W tym roku zimowy obóz przygotowawczy podopieczni Tomasza Dłużyka spędzą na Dolnym Śląsku. W Wałbrzychu przebywają osiem dni, między 10 a 18 lutego. Już dzień po wyjeździe na obóz średzianie zagrają pierwszy mecz kontrolny – ich rywalem będzie Ślęza Wrocław. W środę 14 lutego, średzianie zmierzą się z Lechią Dzierżoniów, a dzień przed powrotem do Środy – z rezerwami Zagłębia Lubin. Przebieg obozu zrelacjonujemy w kolejnych wydaniach GPŚ.

Po powrocie do Wielkopolski, a jeszcze przed wznowieniem ligi nasz zespół zagra 2 kolejne sparingi: ich rywalami będą Mieszko Gniezno (24 lutego) oraz Polonia Warszawa (3 marca). Pierwszą kolejkę rundy rewanżowej, w której średzianie zmierzą się z Jarotą Jarocin, zaplanowano na weekend 10-11 marca.

Szymon

Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu. W GPŚ odpowiada przede wszystkim za sport, ale udziela się także w innych działach. W polu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, literatura i historia. 

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – s.hamela@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.