Krzysztof Katafiasz na najwyższym stopniu podium, pierwszy od lewej. Krzysztof Katafiasz na najwyższym stopniu podium, pierwszy od lewej. facebook.com/poloniatenisstolowy

Srebro w deblu, brąz w mieszanej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Podczas lutowych Mistrzostw Wielkopolski Seniorów i Seniorek w Tenisie Stołowym dobre rezultaty uzyskał Krzysztof Katafiasz – zarówno indywidualnie, w deblu i grze mieszanej.

W wojewódzkich mistrzostwach udział wzięło 32 najlepszych zawodników i zawodniczek w rankingu Wielkopolski. Wśród nich znalazł się średzianin Krzysztof Katafiasz, piastujący w rankingu 8. pozycję. W niedzielnych zawodach, które odbyły się w Luboniu, poradził sobie jeszcze lepiej, niż wskazywałaby na to dotychczasowa punktacja. W rywalizacji indywidualnej zmagania zakończył na 5. miejscu. W grze deblowej, do której przystąpił wraz ze swoim klubowym kolegą z Tajfuna Ostrów Wlkp., pogromców znaleźli dopiero w finale, dzięki czemu wywalczyli tytuł wicemistrzów Wielkopolski. W grze mieszanej, gdzie tworzył parę z zawodniczką Orlenu Czacz, również sięgnął po medal – tym razem brązowy.

Szymon

Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu. W GPŚ odpowiada przede wszystkim za sport, ale udziela się także w innych działach. W polu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, literatura i historia. 

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – s.hamela@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy