Wystawa w Galerii Miejskiej potrwa od 23 lutego do 18 marca. Wystawa w Galerii Miejskiej potrwa od 23 lutego do 18 marca.

Motocyklowa wystawa w Galerii Miejskiej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od piątku 23 lutego przez kolejne 3 tygodnie w Galerii Miejskiej odbywać się będzie wystawa „Motocykle – pasja, miłość i metoda na życie...”.

Za organizację wystawy odpowiadać będą Motocykliści Ziemi Średzkiej Etyliniarze. Jej tematem będzie zamiłowanie do motocykli zmotoryzowanych mieszkańców naszego miasta, skupionych we wspomnianym stowarzyszeniu. Otwarcie wystawy w Galerii Miejskiej nastąpi w piątek 23 lutego o godz. 18. Trwać ona będzie przez nieco ponad 3 tygodnie, tj. do niedzieli 18 marca.

W tym okresie, chcąc zapoznać się z wystawą pt. „Motocykle – pasja, miłość i metoda na życie...”, Galerię Miejską będzie można odwiedzać w następujących porach: od poniedziałku do piątku w godz. 10-16, a w soboty i niedziele w godz. 10-14.

Szymon

Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu. W GPŚ odpowiada przede wszystkim za sport, ale udziela się także w innych działach. W polu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, literatura i historia. 

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – s.hamela@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy