Między kwietniem a październikiem zaplanowano 8 imprez wędkarskich w Środzie i okolicach. Między kwietniem a październikiem zaplanowano 8 imprez wędkarskich w Środzie i okolicach. Pixabay

Znamy kalendarz wędkarskich imprez

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Środzie opublikowało kalendarz zawodów wędkarskich na rok 2018.

Między kwietniem a październikiem zaplanowano 8 imprez wędkarskich w Środzie i okolicach. 22 kwietnia odbędą się Mistrzostwa Koła (spławik) nad Jeziorem Średzkim. Aż dwa wydarzenia zaplanowano tam też w weekend 26-27 maja: zawody dla emerytów i rencistów oraz z okazji Dnia Dziecka (obie spławik). 10 czerwca nad Wartą odbędzie się z kolei Drapieżnik Wiosny, a 29 lipca w Środzie – Zawody im. Szarzyńskiego (obie spławik). W Centrum Marina miłośnicy wędkarstwa spotkają się także 19 sierpnia w ramach Dni Powiatu Średzkiego (spławik, drużyna 10+1) oraz 16 września na zakończenie sezonu (spławik). Ostatni punkt w kalendarzu to zaplanowane nad Wartą na 7 października zawody: Drapieżnik Jesieni.

Wszystkie konkurencje – oprócz zmagań dla emerytów i rencistów, z okazji Dnia Dziecka oraz Dni Powiatu Średzkiego – zaliczane są do Grand Prix Koła 2018.

Szymon

Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu. W GPŚ odpowiada przede wszystkim za sport, ale udziela się także w innych działach. W polu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, literatura i historia. 

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – s.hamela@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy