W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele klubu, sekcji, a także sympatycy i sponsorzy. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele klubu, sekcji, a także sympatycy i sponsorzy. SH

2017 podsumowany, 2018 zapowiedziany [GALERIA]

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W sobotę w salce VIP CSiR odbyło się podsumowanie sezonu 2017 w wykonaniu sekcji biegowej Polonii Środa. Oprócz wspomnienia najważniejszych wydarzeń minionych dwunastu miesięcy, przedstawiono sekcyjne plany na rok bieżący.

Podsumowanie sezonu rozpoczęło się od prezentacji filmu, przypominającego starty zawodników Polonii w imprezach biegowych w roku 2017. Następnie głos zabrali Leszek Wierzbicki i Wojciech Stalec z sekcji, a także burmistrz Wojciech Ziętkowski i prezes Polonii Rafał Ratajczak. Wszyscy podkreślali wkład biegaczy w promocję klubu oraz miasta.

Sobotnie spotkanie było okazji do wyróżnienia poszczególnych biegaczy za ich osiągnięcia w roku minionym. Pamiątkowe tabliczki otrzymali także sponsorzy i partnerzy sekcji – wśród nich redakcja „Głosu Powiatu Średzkiego”. Podczas wydarzenia spoglądano także w przyszłość, tj. plany na rok 2018. Podkreślano duże zainteresowanie III Średzkim Biegiem Żołnierzy Wyklętych, który zaplanowano na 25 lutego – lista 300 uczestników na główny bieg została zamknięta już w pierwszej połowie miesiąca. Opowiedziano także o imprezie najbardziej wymagającej logistycznie, czyli sztafecie biegowej do czeskich Kralup nad Wełtawą.

Po części oficjalnej uczestnicy oddali się rozmowom, a także podziwianiu trofeów i medali wywalczonych przez biegaczy w roku ubiegłym, oraz wycinkom prasowym poświęconym dokonaniom członków sekcji – wśród nich oczywiście tych zamieszczonych w poszczególnych numerach GPŚ.

Szymon

Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu. W GPŚ odpowiada przede wszystkim za sport, ale udziela się także w innych działach. W polu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, literatura i historia. 

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – s.hamela@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Wyprzedaż butów...