Biegi: Startowali w Wings for Life

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W związku z panującą epidemią wszystkie wiosenne i letnie biegi zostały odwołane. Jednak w ostatnią niedzielę kilku średzkich biegaczy mogło sprawdzić swoją formę sportową.

W niedzielę 3 maja zorganizowany został wirtualny bieg Wings for Life. Punktualnie o godzinie 13.00 biegacze ruszyli indywidualnie na swoje zaplanowane trasy. O tym kiedy dogonił ich wirtualny samochód Adama Małysza informowała aplikacja zainstalowana na telefonie. Najwięcej kilometrów pokonał Filip Jańczak (Polonia), który w czasie niecałych trzech godzin przebiegł dystans maratoński (42 km).

Równie ambitnie do zadania podszedł Tomasz Szynwelski i Iwona Żukowska (34,5 km). Bardzo dobrze poradzili sobie: Maciej Węgłowski (26 km), Damian Bogaczyk (22 km), Krzysztof Rzepka (17 km), Monika i Sławomir Kozłowscy (17 km), Katarzyna Januszkiewicz (16 km) i Błażej Szymkowiak (15,5 km).

Dodajmy, że w uzyskaniu tak wyśrubowanego wyniku F. Jańczakowi pomogli jadąc na rowerze znajomi a także najbliższa rodzina.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

NOWE ZDJĘCIA

Policja udaremniła nietrzeźwym kierowcom dalszą jazdę
Koronawirus: Stan na dzień 25 września - podsumowanie tygodnia
Środa: Nareszcie wykończą stadion
Sport: Wrócą ze złotem z Mistrzostw Europy Juniorów?
Środa: Umowa na wielką inwestycję podpisana!