Luis Henriquez i prezes Rafał Ratajczak tuż po parafowaniu umowy. Luis Henriquez i prezes Rafał Ratajczak tuż po parafowaniu umowy. SH

Oficjalnie: Luis Henriquez zawodnikiem Polonii! [GALERIA]

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Luis Henriquez jest już zawodnikiem Polonii Środa. 87-krotny reprezentant Panamy podpisał umowę z klubem z ul. Sportowej w poniedziałkowe popołudniowe podczas specjalnej konferencji prasowej.

Przejście dwukrotnego mistrza Polski (z Lechem Poznań) i 87-krotnego reprezentanta Panamy do średzkiego klubu to nie lada wydarzenie. Nic dziwnego, że z tej okazji zorganizowano specjalną konferencję prasową w salce VIP CSiR, na której zjawili się przedstawiciele m.in. „Gazety Wyborczej” i Telewizji Polskiej. W poniedziałkowym wydarzeniu udział wzięli też burmistrz miasta Wojciech Ziętkowski i starosta Marcin Bednarz.

Umowa z doświadczonym zawodnikiem została podpisana na pół roku, z możliwością przedłużenia – ciekawostką jest fakt, że w razie powołania zawodnika przez selekcjonera reprezentacji Panamy na tegoroczne mistrzostwa świata w Rosji, zostanie przedłużona automatycznie.

Po raz pierwszy w barwach Polonii Henriquez będzie miał szansę wystąpić w niedzielę. Wówczas w pierwszym tegorocznym meczu kontrolnym nasz zespół zmierzy się z dawnym klubem Panamczyka Lechem Poznań.

Więcej na temat przejścia Luisa Henriqueza do Polonii przeczytacie w środowym numerze GPŚ.

Szymon

Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu. W GPŚ odpowiada przede wszystkim za sport, ale udziela się także w innych działach. W polu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, literatura i historia. 

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – s.hamela@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy