Piąta, jak dotąd ostatnia edycja Biegu Nadziei odbyła się w czerwcu 2017 roku. Piąta, jak dotąd ostatnia edycja Biegu Nadziei odbyła się w czerwcu 2017 roku. facebook KS Polonia Środa Wielkopolska- sekcja biegowa

Znów pobiegną dla hospicjum

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wiadomo już, że w czerwcu 2018 roku odbędzie się VI Bieg Nadziei. Kolejne edycje wydarzenia wspierają budowę Hospicjum im. Piotra Króla.

O tym, że sekcja biegowa Polonii również w roku 2018 wesprze organizacyjnie kolejny Bieg Nadziei, w niedawnej rozmowie z GPŚ informowali jej członkowie Leszek Wierzbicki i Wojciech Stalec. Teraz poznaliśmy kilka pierwszych szczegółów dotyczących VI edycji wydarzenia. Odbędzie się ona w niedzielę 17 czerwca. Tego dnia miłośnicy biegania wezmą udział w Mistrzostwach Wielkopolski Prawników na dystansie 10 km, który odbył się już podczas ostatniej odsłony Biegu Nadziei. Wówczas wzięło w nim udział ponad 450 zawodników.

Dla odmiany, nie zabraknie punktów programu, które imprezie towarzyszyć będą po raz pierwszy. To przede wszystkim bieg dla początkujących, który odbędzie się na dystansie 3,6 km. Ponadto odbędą się mini biegi dla dzieci, a także innej formy atrakcje, które zlokalizowane zostaną na średzkim Starym Rynku.

Szymon

Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu. W GPŚ odpowiada przede wszystkim za sport, ale udziela się także w innych działach. W polu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, literatura i historia. 

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – s.hamela@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.