Środa: 7 dni w tygodniu zajęcia na rowerach

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Zajęcia spinningu zyskały taką niebywałą popularność, gdyż nie ma tu miejsca na skomplikowane ruchy, każdy może sobie na nie pozwolić bez względu na płeć, stopień wytrenowania czy stan zdrowia.

Podczas jazdy intensywnie pracują nogi, brzuch, biodra i pośladki – ukrwienie tych partii ciała sprawia, że skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna. Dzięki ćwiczeniom wzmocnisz mięśnie, ale także zrzucisz zbędne kilogramy i wymodelujesz sylwetkę.

Odpowiednio dobrana muzyka przez instruktora – narzuca tempo jazdy. Wiąże się ono z ukształtowaniem terenu: są odcinki, gdy pojeździsz po płaskiej nawierzchni, oraz takie, gdy będziesz pedałować z góry i pod górę.

Spinning to nic innego jak trening na rowerach. Warto wiedzieć, że rowery stacjonarne, które są wykorzystywane do spinningu, różnią się od tych, które niejeden z nas ma w swoim domu. Spinning to jedna z najbardziej energetycznych form aktywności, ale przede wszystkim ogromna frajda!

Ćwiczenia na rowerach to idealne rozwiązanie, by przyspieszyć proces odchudzania. Podczas godzinnych zajęć spinningu spalamy aż do 1000 kcal, dlatego są to zajęcia niezwykle skuteczne podczas odchudzania. Jazda na rowerze nie obciąża tak stawów, dlatego dyscyplina ta jest odpowiednia również dla osób otyłych.

Zajęcia odbywają się 7 dni w tygodniu rano i wieczorem. Każdy na pewno znajdzie jakiś odpowiedni termin dla siebie. Serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia w recepcji klubu Centrum Aktywności lub pod numerem telefonu 664 128 276.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ