Być może to jedyny piłkarsko-kobiecy kalendarz w Polsce. Być może to jedyny piłkarsko-kobiecy kalendarz w Polsce. poloniasroda.pl

Kalendarz piłkarski i kobiecy w jednym

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Piłkarskie kalendarze Polonia przygotowuje od lat, ale taki powstał po raz pierwszy. Do sprzedaży trafił kalendarz na rok 2018, będący efektem sesji zdjęciowej zawodniczek zespołu kobiet.

Dotychczas na kalendarzach Polonii oglądać mogliśmy grupowe zdjęcia poszczególnych drużyn: począwszy od pierwszego zespołu seniorów, po najmłodsze grupy wiekowe. W tym roku kibice średzkiego klubu mają okazję nabyć klubowy, choć zupełnie odmienny kalendarz. Każdemu miesiącowi poświęcona jest osobna fotografia, prezentująca poszczególne zawodniczki drużyny kobiet. W dodatku w niecodziennej odsłonie, ponieważ na jego potrzeby wzięły one udział w profesjonalnej sesji fotograficznej przeprowadzonej przez Martę Krause w studio Fotocentrum Amigo, w której popularne „korki”, czyli piłkarskie buty towarzyszą wieczorowym kostiumom, zmyślnym makijażom i oryginalnym uczesaniom. Jak chwalą się przedstawiciele klubu, być może to jedyny tego typu kalendarz w Polsce.

Dla zdecydowanej większości zawodniczek Polonii była to pierwsza profesjonalna sesja zdjęciowa. Jej efekty po raz pierwszy można było ujrzeć podczas klubowej wigilii, a teraz są już dostępne dla każdego. Podziwiać je przez wszystkie miesiące 2018 roku można już za jedyne 25 zł – właśnie tyle wynosi cena, za którą kalendarz dystrybuowany jest w oficjalnym sklepie Polonii przy ul. Sportowej, a także na jego stronie internetowej www.sklep.polonia-sroda.pl.

Szymon

Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu. W GPŚ odpowiada przede wszystkim za sport, ale udziela się także w innych działach. W polu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, literatura i historia. 

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – s.hamela@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.