Pływanie: Sukcesy na Termach Maltańskich

Cztery zawodniczki UKS Trójka Środa w połowie listopada brały udział w Zimowych Mistrzostwach Okręgu Wielkopolskiego, które zorganizowano w Poznaniu.

Te zawody do udanych będzie mogła zaliczyć Liwia Chmiel. Wygrywała ona w trzech kategoriach: na 50 m stylem klasycznym (32,17), na 100 m st. klasycznym (1:09,44), a na 200 m st. klasycznym (2:32,05). Z sukcesami rywalizację zakończyła też Dominika Kucharska. W kategorii 14-16 lat zwyciężyła w wyścigach na 50 m st. klasycznym (34,39) i 100 m st. klasycznym (1:18,08). Ponadto była druga na 200 m st. klasycznym (2:53,75).

Krystyna Kwiecińska też osiągała czołowe lokaty w kategorii 14-16 lat. Uzyskała trzecie miejsca na 50 m st. klasycznym (37,29) i 100 m st. klasycznym (1:20,59). Zwyciężyła za to w wyścigu na 200 m st. klasycznym (2:52,58). W zawodach na poznańskich Termach walczyła też Zuzanna Perlik w kategorii 11-13 lat. Uzyskała ona trzecia miejsca w wyścigach na 50 m st. dowolnym (28,79), 50 m st. motylkowym (31,24) i 100 m st. motylkowym (1:10,17). Poza podium znalazła się jedynie podczas wyścigu na 100 m st. dowolnym (1:03,26).