Zawodnicy rezerw Polonii wyrównali w ostatniej minucie meczu derbowego Zawodnicy rezerw Polonii wyrównali w ostatniej minucie meczu derbowego Czesław Kościelski

Piłka nożna: Powiatowe derby na remis

Żadna z powiatowych drużyn nie zwyciężyła w miniony weekend w rozgrywkach niższych klas piłkarskich.

W meczu derbowym w trzeciej wielkopolskiej klasie okręgowej rezerwy Polonii zremisowały 3-3 z Phytopharmem Klęka. Bramki dla Polonii zdobywali: Kacper Gołębiewski (3 min.), Oskar Janoś (91 min. z karnego i 93. min), a dla Phytopharmu: Eryk Kowalski (24 min.) i Mateusz Nowak (67 min. i 89 min.).

Remisem 2-2 zakończył się też mecz wyjazdowy Orkana Jarosławiec z Meblorzem Swarzędz. Pierwszej porażki w sezonie doznał Kłos Zaniemyśl, który na wyjeździe uległ Przemysławowi Poznań 1-4. Zawodnicy rezerw Kłosa również nie zaliczą tego weekendu do udanych. W wyjazdowym starciu ulegli oni rezerwom Heliosa Czempiń 2-5.