Juniorzy byli blisko awansu do finału rozgrywek. Juniorzy byli blisko awansu do finału rozgrywek. MKS Środa

Hokej na trawie: Bez awansu do finału

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Juniorska drużyna hokeistów MKS Środa rozegrała dwa ostatnie mecze ligowe i zakończyła rozgrywki w ramach Eliminacji Mistrzostw Polski.

W sobotnie popołudnie 8 czerwca na własnym boisku hokeiści ze Środy podejmowali ostatnią drużynę tabeli, czyli KS Stella Gniezno. Średzcy hokeiści pomimo gry w osłabieniu przez pełen wymiar czasowy, zarówno w jednym jak i drugim spotkaniu, odnieśli cenne zwycięstwo (2:1). Oznaczało to, że średzianie z nadzieją spoglądali na niedzielną potyczkę.

Następnego dnia czekało ich wyjazdowe starcie z bardzo wymagająca drużyną z Rogowa. Niestety, pomimo dobrej postawy zawodników MKS Środa, którzy byli chwaleni przez trenera gospodarzy musieli oni uznać wyższość przeciwnika, a spotkanie ostatecznie skończyło się wynikiem 0:5. Taki wynik oznaczał, że juniorskiej drużynie nie udało się zakwalifikować do Finałów Mistrzostw Polski. Średzianie zakończyli rozgrywki zajmując 5. miejsce w tabeli, czyli tuż za miejscem promującym awans do tych prestiżowych rozgrywek.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.