GPŚ - Usługi graficzne
Poloniści mieli przewagę nad zawodnikami z Wągrowca. Poloniści mieli przewagę nad zawodnikami z Wągrowca.

Wygrana z Nielbą

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Na parkiet hali przy Szkole Podstawowej nr 3 w sobotę 16 marca wybiegli średzcy szczypiorniści. Był to ich przedostatni mecz w obecnym sezonie.

Przeciwnikiem polonistów były rezerwy pierwszoligowej Nielby Wągrowiec. Mecz ten był przedostatnim meczem sezonu 2018/2019. Wygrana dawała średzianom szansę na zajęcie 3. miejsca w tabeli. Do przerwy poloniści prowadzili 16-13, aby zwyciężyć 32-28.
W sobotę 30 marca poloniści wyjadą do Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie zmierzą się z rezerwami Stali Gorzów. Wygrana, przy jednoczesnej porażce Strzałkowa z Wągrowcem, będzie oznaczać 3. miejsce dla Polonii w ligowej tabeli na koniec sezonu.

Polonia w meczu z Nielbą II Wągrowiec zagrała w składzie: 12. Kaszuba Michał (bramkarz) – 2. Tumidaj Maciej (1 bramka), 3. Wieliński Tomasz (4), 4. Nowacki Roger (4), 5. Kędzierski Piotr (1), 7. Cieśla Łukasz (2), 13. Małecki Bartosz (3), 15. Jastrząb Jakub (1), 18. Melewski Michał (6), 20. Dybo Artur (9), 23. Jańczak Kamil (1). Trener: Jacek Januszkiewicz.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.