Poloniści świetnie sobie radzą na początku rundy. Poloniści świetnie sobie radzą na początku rundy. Czesław Kościelski

Przywieźli trzy punkty

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W drugim wiosennym meczu piłkarze Polonii Środa udali się do Koszalina, aby zagrać tam z Bałtykiem.

Od samego początku meczu Polonia utrzymywała wyraźną przewagę. W 29. minucie z rzutu wolnego dośrodkował Jakub Wilk, a Adam Borucki, po błędzie obrońców, umieścił piłkę w bramce rywali. Z kolei w 40. minucie Igor Jurga nieprzepisowo powstrzymywał w polu karnym zawodnika Bałtyku i sędzia podyktował jedenastkę dla przeciwnika. Do piłki podszedł Krystian Krauze i mimo że Łukasz Radliński wyczuł jego intencje, to uderzenie było na tyle silne, że piłka wpadła do siatki.

Po zmianie stron spotkanie się wyrównało. W 60. minucie z rzutu rożnego dośrodkowywał Jędrzej Kujawa, a piłkę do bramki strzałem głową skierował Krzysztof Bartoszak. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii 2:1.

Polonia Środa: 1. Radliński – 25. Henriquez, 22. Skrobosiński, 2. Borucki, 23. Kozłowski, 30. Jurga (65` 3. Buczma), 8. Zgarda, 10. Kujawa, 20. Gajda (54` 9. Pawlak), 7. Wilk, 6. Bartoszak (77` 15. Górzyński).

Media

Norbert

Interesuję się polskim sportem w szczególności piłką nożną i Lechem Poznań. W wolnym czasie biorę udział w zawodach biegowych. Pasjonuje mnie również historia oraz Popkultura w tym muzyka rozrywkowa lat 80-tych. W gazecie zajmuję się przede wszystkim sprawami gminnymi i sportowymi.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – n.bartkowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.