W niedzielnym turnieju walczyli zawodnicy z całej Wielkopolski. W niedzielnym turnieju walczyli zawodnicy z całej Wielkopolski. Polonia Środa

Najlepsi w powiecie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniach 9 i 10 dniach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Średzkiego w Tenisie Stołowym zorganizowane przez Starostwo Powiatowe.

W sobotę odbył się turniej dla mieszkańców powiatu. W kategorii kobiet mistrzynią została Magdalena Wlazły, wyprzedzając Milenę Kijak oraz Wiktorię Szkudlarską. W kategorii dzieci do lat 10 pierwszy był Adam Nadobnik, miejsce drugie zajęła Hanna Jankowiak, a trzecie Cezary Bartkowiak. W kategorii do lat 15 nie miał sobie równych Szymon Stachowski, który wyprzedził Grzegorza Mąderka i Wiktora Rubacha.

W kategorii do 50 lat mistrzem został Krzysztof Katafiasz, na miejscu drugim uplasował się Kajetan Szymczyk, a na trzecim Leszek Grynia. W kategorii powyżej 50 lat pierwsze miejsce zajął Piotr Katafiasz przed Grzegorzem Kochem i Krzysztofem Guźniczakiem. W grze mieszanej mistrzami została para Magdalena Wlazły oraz Krzysztof Katafiasz. Natomiast w deblu zwyciężył duet Krzysztof oraz Piotr Katafiasz. W niedzielę został rozegrany turniej otwarty. Zwycięzcą został Maciej Wiśniewski.

Norbert

Interesuję się polskim sportem w szczególności piłką nożną i Lechem Poznań. W wolnym czasie biorę udział w zawodach biegowych. Pasjonuje mnie również historia oraz Popkultura w tym muzyka rozrywkowa lat 80-tych. W gazecie zajmuję się przede wszystkim sprawami gminnymi i sportowymi.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – n.bartkowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.