GPŚ - Usługi graficzne
Zawodnicy Tęczy dobrze zaprezentowali się w Krotoszynie. Zawodnicy Tęczy dobrze zaprezentowali się w Krotoszynie. ULKS Tęcza Środa

Sukces Tęczy

23 lutego w Krotoszynie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w mini zapasach i mocowaniu.

Zawody były zorganizowane dla dzieci z roczników 2007 i młodszych. W imprezie wystąpiło też 14 zawodników ULKS Tęcza. Czołowe miejsce zajęły zapaśniczki: Paulina Mrugas była pierwsza w kat. do 38 kg, a Oliwia Kaźmierowska zajęła drugie miejsce w kat. do 29 kg. Klasę pokazali też zapaśnicy. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zajęli: Antoni Kopczyński (w kat. do 28 kg), Mateusz Kulak (w kat. do 33 kg), Jakub Mrugas (w kat. do 36 kg), Maksymilian Borowski (w kat. do 40 kg).

Na drugim stopniu podium stanęli: Tymoteusz Cukrowski (w kat. do 25 kg), Szymon Mrugas (w kat. do 29 kg), Oskar Krysiak (w kat. do 63 kg), a na trzecich miejscach znaleźli się: Jakub Markiewicz (w kat. do 23 kg), Jakub Mikołajczak (w kat. do 24 kg), Maciej Kasperski (w kat. do 30 kg), Jakub Kucharski (w kat. do 36) i Stanisław Cukrowski (w kat. do 49). Zawodników przygotowali trenerzy: Krzysztof Kaźmierowski i Krzysztof Polowski.