Zapraszamy do udziału w imprezie. Zapraszamy do udziału w imprezie.

Mikołajkowy bieg

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W niedzielę 3 grudnia Klub Sportowy Polonia i Stowarzyszenie ?Zawsze dla Średzian? zapraszają na Średzki Bieg Mikołajów.

Będzie to już trzecia edycja mikołajkowego biegania. Impreza tradycyjnie odbędzie się nad średzkim jeziorem, w Centrum Marina. Biegacze będą mieli do pokonania trasę o długości 7 km. Start przewidziano na godz. 12:00. Wcześniej, o godz. 11:00 dzieci wystartują w Biegu Małego Mikołajka. Najmłodsi zawodnicy zmierzą się z dystansem 300 i 600 metrów w zależności od wieku. Zapisy do obu biegów będą prowadzone od godz. 9:30. Organizatorzy przypominają, że udział w imprezie jest bezpłatny. Bieg nie będzie typowym wyścigiem i rywalizacją. Głównym celem imprezy jest propagowanie zdrowego stylu życia, integracja środowiska biegaczy, a także zabawa i rodzinna atmosfera. Organizatorzy zachęcają do ubrania na tą okazję strojów Mikołaja. Więcej informacji pod numerem 605 337 151. Patronem medialnym imprezy jest ?Głos Powiatu Średzkiego?.

Mariusz

Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania dziennikarz wierzący w ideę darmowego dostępu do informacji, wolnych mediów i wolnego oprogramowania. Pasjonat technologii, ekologii i motoryzacji, zwłaszcza tej włoskiej.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – redakcja@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.