Zawodnicy przeszli badania w hali Zespołu Szkół Rolniczych. Zawodnicy przeszli badania w hali Zespołu Szkół Rolniczych. Polonia Środa

Poloniści rozpoczęli przygotowania

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

We wtorek 8 stycznia rozpoczęły się przygotowania pierwszego zespołu Polonii Środa do rundy wiosennej w sezonie 2018/2019.

Zawodnicy Polonii będą trenować na własnych obiektach oraz na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Swarzędzu. Trener średzkiego zespołu, Krzysztof Kapuściński, zapewnia, że nie ma konieczności organizowana specjalnego obozu przygotowawczego poza Środą. Twierdzi, że średzkie obiekty stanowią dobrą bazę treningową i gwarantują odpowiednie przygotowanie. Poza tradycyjnymi treningami zawodnicy mają zaplanowane treningi biegowe, aerobik, siłownię i crossfit.

Runda wiosenna w trzecioligowych rozgrywkach rozpocznie się 9 marca. Pierwszy ze sparingów został wyznaczony na najbliższą sobotę 19 stycznia o godz. 11.00. Poloniści zmierzą się wtedy w Swarzędzu z Jarotą Jarocin (nastąpiła zmiana miejsca i dnia meczu). Kolejne sparingi też będą wyjazdowe: 26 stycznia z Unią Swarzędz, 2 lutego z Kotwicą Kołobrzeg, 8 lutego z Odrą Opole, 13 lutego z Victorią Września, 16 lutego z Chrobrym Głogów, 23 lutego z Wartą Poznań i 2 marca z Wartą Gorzów.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.