Po zaciekłej walce Polonia wygrała z gospodarzami 3:1. Po zaciekłej walce Polonia wygrała z gospodarzami 3:1.

Gramy dalej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Polonia Środa pokonała w Poznaniu drużynę Wiary Lecha 1:3 (0:2). Nasza drużyna zmierzy się teraz z Huraganem Pobiedziska. To spotkanie odbędzie się na wiosnę.

Od samego początku Poloniści mieli problemy z przedarciem się przez szczelną defensywę rywali, jednak w 23. minucie udało im się to i wyszli na prowadzenie. Dwie minuty później było już 2:0 dla Polonii. Na listę strzelców po strzale zza pola karnego wpisał się ponownie Krystian Pawlak. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie.

Po zmianie stron śmielej zaatakowali gospodarze. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 54. minucie bramkę kontaktową strzelił zawodnik Wiary Lecha. Jednak kropkę nad ?i? w tym meczu postawił nasz zespół, który w 90. minucie zdobył trzeci punkt. Na listę strzelców wpisał się tym razem Mikołaj Łopatka. Ostatecznie Polonia pokonała drużynę Wiary Lecha 3:1 i awansowała do kolejnej rundy pucharowych rozgrywek. 

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.