Szymon Walkowiak wspólnie z rodzicami spotkał się z Luisem Henriquezem Szymon Walkowiak wspólnie z rodzicami spotkał się z Luisem Henriquezem Polonia Środa Wielkopolska

Koszulka Luisa Henriqueza do licytacji

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Polonia Środa Wielkopolska przyłączyła się do akcji zbierania pieniędzy na operację 2-letniego Szymona Walkowiaka.

Na oficjalnym facebookowym profilu klubu można wziąć udział w licytacji koszulki Luisa Henriqueza, byłego zawodnika Lecha Poznań. Cena wywoławcza wyniosła 100 zł, a po godzinie od rozpoczęcia akcji najwyższą stawką było 550 zł. Licytacja potrwa do niedzieli 23 grudnia do godz. 22.00. Dzień później, czyli w poniedziałek 24 grudnia, szczęśliwiec, który zaproponuje najwyższą cenę, spotka się osobiście z Luisem Henriquezem i otrzyma od zawodnika z Panamy koszulkę z autografem.

Licytować można tylko w komentarzach na profilu Polonii na Facebooku: https://www.facebook.com/poloniasroda. Przypominamy też, że trwa internetowa zbiórka na leczenie Szymona. Więcej szczegółów znajduje się tutaj: https://tiny.pl/tq9hl.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.