Małgorzata Wiśniewska-Zabłocka wręczyła nagrody sportowcom średzkim. Małgorzata Wiśniewska-Zabłocka wręczyła nagrody sportowcom średzkim. fot. E. Morawiec

Nagrody dla sportowców

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W środę 19 grudnia wicestarosta Małgorzata Wiśniewska-Zabłocka wręczyła nagrody za osiągnięte wyniki sportowcom powiatu średzkiego.

Nagrody za osiągnięcia w modelarstwie otrzymali: Marek Kajdaniak za zdobycie srebrnego medalu w kat. F1K (drużynowo) na 12. Mistrzostwach Polski Modeli Swobodnie Latających Małych Form i Latających Skrzydeł, Marcel Mandziak za zdobycie srebrnego medalu w kat. F1K (drużynowo) również podczas 12. Mistrzostwach Polski oraz Radosław Oporowski za wywalczenie złotego medalu w kat. F1A Standard na Mistrzostwach Polski (83.) Modeli Swobodnie Latających dla Seniorów.
Nagrody Starosty Średzkiego w zapasach odebrali natomiast: Michalina Ignaszak za brązowy medal w zapasach na Mistrzostwach Polski Młodziczek i Patryk Kaźmierowski za zdobycie brązowego medalu w zapasach na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U23.
Za pracę trenerską, dzięki której wybitne wyniki sportowe w zapasach osiągnęła Michalina Ignaszak nagrodę otrzymał Krzysztof Kaźmierowski.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.