W aktywny sposób rok zakończyły zaniemyskie tygrysy. W aktywny sposób rok zakończyły zaniemyskie tygrysy.

Aktywne zakończenie roku Tigerów

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W minionym tygodniu w radosnej ale i zawodniczej atmosferze KS Tiger Zaniemyśl podsumował miniony rok startowo-treningowy.

Na hali sportowej w Zaniemyślu rozegrano wewnątrzklubowy turniej, który budził niemniej emocji niż starty w prestiżowych zawodach mijającego roku.

Konkurencje rozegrano w kategorii kata indywidualnym w podziale na wiek zawodników oraz fantom i tor przeszkód. Wygrani zawodów, jak na profesjonalnych zawodach stanęli na podium i otrzymywali medale, dyplomy i nagrody, które w tym roku wręczał sam Św. Mikołaj.

Turniej był podsumowaniem mijającego roku oraz pretekstem do umocnienia sportowej rywalizacji.

Do końca roku zawodnicy KS TIGER przystąpią do egzaminu na kolejne stopnie kyu przed uprawnionym do tego celu egzaminatorem karate olimpijskiego, które zrzesza Polska Unia Karate.

Część zawodników także szykuje się do kolejnego zgrupowania, tym razem w Wałczu, gdzie przez kilka dni w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich szlifować będą swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów karate.

Patryk

Pasjonat muzyki rockowej oraz grafiki komputerowej. Człowiek wielu pasji i zamiłowań. Nie znosi nudy, ciągle musi coś tworzyć.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.