W CKZiU z okazji Mikołajek rozegrano turniej w siatkówce. W CKZiU z okazji Mikołajek rozegrano turniej w siatkówce.

Mikołajkowa siatkówka

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W środę 5 grudnia w hali sportowej CKZiU odbył się pierwszy Mikołajkowy turniej w siatkówkę.

W turnieju rywalizowały wszystkie chętne zgłoszone wcześniej klasy – 16 zespołów. Drużyny podzielono na turniej damski (każdy z każdym) i męski (ewentualnie zespół mieszany). Rywalizowano w 3 grupach w secie do 15 punktów. Od półfinałów grano już do dwóch zwycięskich setów. W turnieju rozegrano 30 meczów między-klasowych, a najlepsi otrzymali słodkie upominki. W rywalizacji dziewcząt zwyciężył zespół 4TG w składzie: Natalia Michalak, Ania Kardas, Gosia Tomczak, Paulina Wojtuś, Paulina Fludra, Klaudia Strzelecka.

W turnieju chłopców zwyciężył zespół 3 TE w składzie Rafał Rzepecki, Jakub Szymkowiak, Adam Wojtysiak, Kacper Borowczyk, Jacek Kołacki, Hubert Marcinkowski, Antoni Kruszczak, Patryk Goszczyński, Kacper Szymczak, Jakub Sowiński. Organizatorami turnieju byli Marcin Łuczak i Ewa Szarzyńska.

Jakub

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.