Młodzi średzcy hokeiści mieli sporego pecha. Młodzi średzcy hokeiści mieli sporego pecha.

Pechowe rzuty kostką

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W sobotę 24 listopada młodzi hokeiści pod wodzą Mateusza Nowickiego oraz Dawida Skibińskiego udali się do Swarzędza na V Hokejowy Festiwal Skrzatów. 

W turnieju brało udział 16 zespołów. Średzianie trafili do grupy z Grunwaldem, Rogowem oraz Swarkiem. 

Dwa mecze zwycięskie, jedna przegrana – taki był bilans średzkiego zespołu w fazie grupowej. Zdobycz 6 punktów uplasowała naszych zawodników na pierwszym miejscu w grupie ex aequo z drużyną z Rogowa. O kolejności wyjścia z grupy miał decydować rzut przez najmłodszych zawodników ogromną kostką. Niestety, fortuna była po stronie przeciwników. 

Mecz półfinałowy to pojedynek z drużyną Orlęta Sosnowiec. Bezbramkowy remis, rzut kostką i los znowu się do nas nie uśmiechnął. Starcie finałowe z drużyną ze Swarzędza to powtórka meczu poprzedniego. Czyli brak bramek i brak szczęścia przy kostce. 

Niefortunne rzuty kostką nie spowodowały jednak, by młodzi hokeiści byli załamani, ponieważ turniej był świetną okazją do zabawy i zdobycia doświadczenia.

Jakub

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.