Młodzi średzcy hokeiści mieli sporego pecha. Młodzi średzcy hokeiści mieli sporego pecha.

Pechowe rzuty kostką

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W sobotę 24 listopada młodzi hokeiści pod wodzą Mateusza Nowickiego oraz Dawida Skibińskiego udali się do Swarzędza na V Hokejowy Festiwal Skrzatów. 

W turnieju brało udział 16 zespołów. Średzianie trafili do grupy z Grunwaldem, Rogowem oraz Swarkiem. 

Dwa mecze zwycięskie, jedna przegrana – taki był bilans średzkiego zespołu w fazie grupowej. Zdobycz 6 punktów uplasowała naszych zawodników na pierwszym miejscu w grupie ex aequo z drużyną z Rogowa. O kolejności wyjścia z grupy miał decydować rzut przez najmłodszych zawodników ogromną kostką. Niestety, fortuna była po stronie przeciwników. 

Mecz półfinałowy to pojedynek z drużyną Orlęta Sosnowiec. Bezbramkowy remis, rzut kostką i los znowu się do nas nie uśmiechnął. Starcie finałowe z drużyną ze Swarzędza to powtórka meczu poprzedniego. Czyli brak bramek i brak szczęścia przy kostce. 

Niefortunne rzuty kostką nie spowodowały jednak, by młodzi hokeiści byli załamani, ponieważ turniej był świetną okazją do zabawy i zdobycia doświadczenia.

Patryk

Pasjonat muzyki rockowej oraz grafiki komputerowej. Człowiek wielu pasji i zamiłowań. Nie znosi nudy, ciągle musi coś tworzyć.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.